The local Dairy Queen sells four cheeseburgers and two milkshakes for $7.90. If two milkshakes

The local Dairy Queen sells four
cheeseburgers and two milkshakes for $7.90.
If two milkshakes cost $0.15 than a
cheeseburger, what is the cost of a milkshake?